DARUL İSLAM
Müminlerin buluştuğu sitemize
hoş geldiniz lütfen üye olunuz

Join the forum, it's quick and easy

DARUL İSLAM
Müminlerin buluştuğu sitemize
hoş geldiniz lütfen üye olunuz
DARUL İSLAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DARUL İSLAM

MÜMİNLERİN BULUŞTUĞU SİTE DARUL İSLAM -KAPI

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Rasûlullah"ı Sevmek, Yalnız O"nu Önder Kabul Edip O"nun İzinden Gitmekle Olur
SİZİN OLSUN...YETER !!! EmptyPaz Mart 01, 2015 3:38 pm tarafından Admin

» Selamun Aleyküm
SİZİN OLSUN...YETER !!! EmptyÇarş. Ocak 29, 2014 4:22 pm tarafından Hanifi_Bahadir

» *DAVET*
SİZİN OLSUN...YETER !!! EmptyPtsi Tem. 15, 2013 4:35 pm tarafından Admin

» *kuran dinle indir*
SİZİN OLSUN...YETER !!! EmptyPtsi Tem. 15, 2013 4:27 pm tarafından Admin

» Yeni geldim :)
SİZİN OLSUN...YETER !!! EmptyPerş. Nis. 04, 2013 10:42 pm tarafından yunis

» Oğlum, Kalk Şu Bilgisayarın Başından!
SİZİN OLSUN...YETER !!! EmptyC.tesi Şub. 02, 2013 1:46 pm tarafından ibni mesud

» https://darulislam.yetkin-forum.com/
SİZİN OLSUN...YETER !!! EmptyCuma Ocak 25, 2013 9:02 am tarafından Admin

» çalışmak lazım
SİZİN OLSUN...YETER !!! EmptySalı Ocak 08, 2013 7:43 pm tarafından Admin

» ibni mesud kayış resim lerim
SİZİN OLSUN...YETER !!! EmptyPerş. Nis. 05, 2012 7:55 pm tarafından Admin

En son konular
» Rasûlullah"ı Sevmek, Yalnız O"nu Önder Kabul Edip O"nun İzinden Gitmekle Olur
SİZİN OLSUN...YETER !!! EmptyPaz Mart 01, 2015 3:38 pm tarafından Admin

» Selamun Aleyküm
SİZİN OLSUN...YETER !!! EmptyÇarş. Ocak 29, 2014 4:22 pm tarafından Hanifi_Bahadir

» *DAVET*
SİZİN OLSUN...YETER !!! EmptyPtsi Tem. 15, 2013 4:35 pm tarafından Admin

» *kuran dinle indir*
SİZİN OLSUN...YETER !!! EmptyPtsi Tem. 15, 2013 4:27 pm tarafından Admin

» Yeni geldim :)
SİZİN OLSUN...YETER !!! EmptyPerş. Nis. 04, 2013 10:42 pm tarafından yunis

» Oğlum, Kalk Şu Bilgisayarın Başından!
SİZİN OLSUN...YETER !!! EmptyC.tesi Şub. 02, 2013 1:46 pm tarafından ibni mesud

» https://darulislam.yetkin-forum.com/
SİZİN OLSUN...YETER !!! EmptyCuma Ocak 25, 2013 9:02 am tarafından Admin

» çalışmak lazım
SİZİN OLSUN...YETER !!! EmptySalı Ocak 08, 2013 7:43 pm tarafından Admin

» ibni mesud kayış resim lerim
SİZİN OLSUN...YETER !!! EmptyPerş. Nis. 05, 2012 7:55 pm tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
3D MEKANLAR
3D MEKANLAR
ONLİNE HAC REHBERİ
3D MEKANLAR
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

3D MEKANLAR

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

SİZİN OLSUN...YETER !!!

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1SİZİN OLSUN...YETER !!! Empty SİZİN OLSUN...YETER !!! Paz Tem. 04, 2010 9:47 am

mücahid

mücahid
Üye
Üye

Sizin olsun evler arabalar/sizin olsun sahil kasabasındaki yazlıklar / beş yıldızlı haremlik selamlık otellerde yaz tatilleri / açık büfeler sabah kahvaltıları akşam yemekler /çaylar partiler günler geceler toplantılar törenler sohbetler söyleşiler /yoksul üniversite öğrencileri için düzenlenmiş kermesler / elcağızlarınızla hazırladığınız kuru pastalar yaş pastalar börekler çörekler / ördüğünüz atkılar eldivenler hırkalar yelekler / parfüm ve ter kokulu tıkış tıkış salonlarda yakışıksız bayan kahkahaları /rujlu başörtülü hoşgeldinizler / işte dindarların yeni mekanları / nerde güvercin kubbeler şadırvanlar / nerde cami avluları /tabi misyonlar vizyonlar değişti sonunda /pardon tuvalet mi şu koridorun sonunda / çirkin erkek göbekleri yağlı enseler şişkin cüzdanlar / kalın boğumlu parmaklar arasında mağrur araba anahtarları /böbürlenmeler gururlar kibirler kibarlıklar sahte nezaketler/ bir tane daha almazmısınızlar / ah rica ederimler istirham ederimler / modern islam düşüncesine dair konferanslar açık oturumlar paneller / sizin olsun vakıflar dernekler yardım kampanyaları / banknotlar çekler senetler / kar zarar ortaklığına dayalı faizsiz bankalar / dev şirketler / dindarlar güçlü olmalı canımlar / önemli mevkilere gelmek lazımlar / öğrenci yetiştirmek lazımlar / yurtlar evler / insanlardan para toplayarak kurduğunuz çok satan gazeteler televizyonlar / tesettür defileleri / sizin olsun la yüs'el mucahit parti liderleri / ekranlarda arzı endam eyleyen ilahiyatçı profösörler / hocaefendiler /sorular cevaplar fetvalar ruhsatlar icazetler / sizin olsun çağdaş yorumlar rasyonalist müfessirler / şöfor mahallinde güneş gözlüklü cep telefonlu sakalsız alim müsveddeleri / darulharpler de sizin olsun hizbullahlar da sizin olsun iran da devrimi de / sizin olsun başucu kitaplarınız hani hepsi tercüme/ sizin olsun şeyh fotografıyla rabıta-i şerife / sizin olsun buda'dan menkul keramet / sizin olsun şeriatsiz tarikat hakkiat marifet / sizin olsun hoşgörü ve diyalog yanlısı cemaatler / sizin olsun takiyyeler / sizin olsun avrupa birliği taraftarı merkez sağ partiler / sizin olsun radikalliğiniz de liberalliğiniz de/ sizin olsun gelenekçiliğiniz de modernistliğiniz de / yeter kafamızı karıtırdığınız / yeter midemizi bulandırdığınız / yeter kalbimizi kararttığınız / redettiğimiz her şeyin içine gömüldük boğazımıza kadar / sanattan edebiyata / reddettiğimiz her şeyin içine gömüldük / siyasette hayatta / cumhuriyet meşrutiyet ıslahat tanzimat / ulan iki yüz yıldır / müktesebat kesat mahsulat fesat / sizin olsun idare-i maslahat / sizin olsun dünya / sizin olsun mazeret sizin olsun makamat / benim aklım ermiyor karışık işlerinize / itimat etmiyorum tuhaf yöntemlerinize / alışamıyorum eğilip bükülmelerinize / ben yatsıyı kılıp televizyon seyretmeden uyuyanları seviyorum zira / onlar vaktinde uyanıyorlar sabah namazına / sizin ne manaya geldiğini unuttuğunuz kelimelerle yaşıyorlar hala / mesela mushaf mesela sancak mesela rüya / işte onları / mesela mushaf mesela sancak mesela rüya / işte onları / onları verin siz bana / bir de /hani çocukken / cami çıkışlarında / beyaz sakallı güzel yüzlü amcalar / gül lokumları dağıtırlardı ya / işte onları verin bana / kafamı karıştırmayın daha fazla / mushaf ve sancak / rüyaalr ve kelimeler / ve gül lokumları / işte onları verin bana / onları verin bana...

koro

zafere ulaşmak için
eğilip büküldüler
zafer istikametti
bilemediler bilemediler..

bir kitap bir balta- ömer faruk dönmez shf.154-156..

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]